درباره ما

فارسی زبان و در کانادا هستید؟
جامعه ایرانیان مقیم کانادا مخاطب اصلی و ارزشمند کالا یا خدمات شما هستند؟
خانه ای برای فروش یا اجاره دارید که ترجیح می دهید به یک خانواده ایرانی اجاره دهید؟
مشاور املاک با مجموعه ای اکازیون از املاک دارید اما دایره مشتریان ثابت شما کم است؟
به دنبال اجاره محل کسب یا منزل مسکونی هستید اما مورد مناسبی پیدا نمیکنید؟
ترجیح می دهید به جای دیدن صدها مورد خانه که به کار شما نیامده، نیاز دقیق خود را اعلام کنید تا مشاور یا صاحبخانه با شما تماس بگیرد؟
حراجی بزرگ در پیش دارید اما ابزاری برای خبر کردن مخاطبان کالای خود ندارید؟
برای تعمیر ماشین یا خانه خود به دنبال فرد مجربی میگردید ولی ترجیح می دهید همزبانتان باشد؟
میخواهید چهارشنبه سوری امسال رویداری بزرگ بر پا کنید اما هزینه روش های معمول تبلیغات بالاست؟
به وب سایت ما خوش آمدید

سایت “ParsiWall” با هدف ایجاد دایرکتوری کاملی از نیازمندی ها و بیزینس های ایرانیان مقیم کانادا به زبان فارسی آغاز به کار نموده است. در این سایت شما میتوانید خدمات یا نیازمندی های ریز و درشت خود را با جزئیات و طبقه بندی های متنوع بدون هیچ هزینه ای و یا حتی بدون ثبت نام در سایت ثبت نموده و آنرا مقابل دید صدها هزار ایرانی مقیم یا در حال مهاجرت به کانادا قراردهید.

اما تفاوت چیست؟

همه اینجا هستند! شاید شما یک مشاور املاک هستید که تعدادی خانه با شرایط اکازیون برای فروش یا اجاره سراغ دارید اما دیده شدن آنها مستلزم این است که مشتریان قدیمی شما شخصاً با شما تماس بگیرند یا مشخصاً از سایت شما بازدید کنند. اما این شانس شما را برای دیده شدن توسط مشتریان باالقوه محدود میکند. تعداد زیادی مشتری وجود دارند که شما را شخصاً نمیشناسند یا از وجود سایت شما بی خبرند!

سایت ParsiWall سایتی است که تنها به معرفی خدمات اختصاص ندارند و روزانه افراد متعددی با دلایل مختلف –از خرید و فروش اجناس دسته دوم گرفته تا جستجو برای کالا یا خدمات خاص- از این سایت دیدن میکنند که هر کدام میتوانند به مشتریان بالقوه شما تبدیل گردند. با عضویت در سایت ParsiWall شما میتوانید انواع مختلفی از آگهی ها را یکجا ثبت و مدیریت کنید. خدمات و کسب و کار خود را لیست کنید. املاک خود را لیست نمایید و یا حتی میز قدیمی خود را بفروشید. سایت ParsiWall با داشتن موتور قدرتمند جستجو بر اساس متن و کیوورد و دسته بندی های متنوع دسترسی به خدمات یا کالای شما را از همیشه آسان تر میکند. شاید یک نفر که به دنبال خودروی لوکس در سایت در حال جستجو باشد و قیمت مناسب خانه شما را دیده و یک دل نه صد دل عاشق آن شود! دیزاین سایت ParsiWall با الگوبرداری از سایت معروف آگهی در ایران تهیه شده که به دلیل راحتی استفاده مطابقت با زائقه ایرانیان بسیار فرآگیر شده است. شاید برای شما جالب باشد که علیرغم وجود سیستم های فایلینگ قدیمی مختص املاک، امروزه اکثریت قریب به اتفاق معاملات مسکن دردنیا چه از طریق صاحبان خانه چه از طریق مشاورین املاک از طریق همین نوع سایت ها انجام میگرد.

البته شاید هم شما به دنبال فروش خانه خود باشید ولی فرش نفیس مورد علاقه خود را در سایت بیابید؟ در هر صورت شما برنده اید زیرا نیاز نیست هزینه ای بابت آپلود کالا ، خدمات یا درخواست خود پرداخت کنید و هر وقت که خواستید میتوانید آگهی خود را ویرایش و یا حذف نمایید!

سایت ParsiWall برنامه مدون و ممتدی برای تبلیغات میان جامعه ایرانیان علاقه مند یا در حال مهاجرت به کانادا هم دارد که این مطلب پتانسیل جذب مشریان جدید شما را نیز افزایش میدهد.

برخی از آگهی های موجود در این سایت توسط تیم “ParsiWall ” ثبت گردیده و برخی توسط اشخاص حقیقی ارائه دهنده کالا یا خدمات. اگر کالا یا خدمات خود را در این سایت مشاهده میکنید و از عکس ها یا مطالب مربوط به آن راضی نیستید و یا دوست دارید توضیحات یا عکس هایی به آن اضافه و کم کنید، پیشنهاد ما این است که ابتدا اقدام به ایجاد اکانت نموده و سپس به سلیقه خود متن و عکس های آگهی خود را در سایت پست نمایید. شما میتوانید قبل یا بعد از پست آگهی جدید خود از طریق ارسال ایمیل به آدرس .info@parsiwall.com با ذکر آدرس اینترنتی آگهی قدیمی خود در متن یا عنوان ایمیل درخواست حذف آنرا برا ما ارسال کنید. توجه داشته باشید که شما حتی بدون ثبت نام هم میتوانید کالا یا خدمات خود را در این سایت نمایش دهید اما ما پیشنهاد میکنیم که به منظور مدیریت هر چه بهتر آگهی در طول زمان (جهت ویرایش متن، حذف، تغییر عکس ها ، پاسخ به سوالات مشتریان و … ) ابتدا یک اکانت ساخته و سپس اقدام به نشر آگهی خود نمایید. برای ثبت یک اکانت شما تنها احتیاج به یک ایمیل دارید! شما با یک اکانت می توانید تعداد نامحدودی آگهی در زمینه های مختلف ثبت و انتشار دهید و هر زمان که نیاز داشتید آنها را حذف یا ویرایش کنید.

به خاطر داشته باشید، جهت ثبت آگهی خود

حتما سعی کنید هم از واژگان فارسی و راست-چین و هم از واژگان انگلیسی برای ورود اطلاعات خود استفاده نمایید تا بهتر در موتورهای جستجوگر پیدا شوند.

همواره از عکس های مناسب و با کیفیت و مربوط به کالا یا خدمات خود استفاده کنید. عموماً کاربران اینترنتی تمایل بیشتری به دیدن آگهی های عکس دار دارند و بارگذاری عکس شما یا محل کار شما یا کالای فروشی شما باعث اعتماد بیشتر مشتریان خواهد شد.

 

کالای من به سرعت روی سایت شما به فروش رفت! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟

بهترین حمایت شما، ترویج وب سایت ماست. پس “ParsiWall ” را به دوستان خود معرفی کنید!